Objednávka knihy Babička

Irena Obermannová

Babička

knížka o stárnutí, mládnutí a sexu.

Xénie zestárla. Stala se babičkou. Umřela jí maminka. A někdo jí ukradl urnu s jejím popelem. Xénie pátrá po zloději a vydává se na závratnou životní pouť. Dozvídá se překvapivé věci nejenom o mamince, ale i o sobě. A do toho vypukne celosvětová pandemie.

Nová knížka Ireny Obermannové je jejím návratem k sobě samé, je jakýmsi volným pokračováním jejího bestseleru Deník šílené manželky, který byl také zfilmován. Ve svém novém románu se autorka navrací k tomu, v čem je nejsilnější – ke sdílení silných, někdy i tabuizovaných ženských emocí. Zde máte jedinečnou možnost si knížku objednat s osobním věnováním autorky.

A pár slov o mně:

Napsala jsem víc než dvacet knížek,

mnoho televizních scénářů a dva autorské seriály.

Miluju své dvě dcery Rozálii a Bereniku a jejich děti.

Zažila jsem vzestupy a pády a občas o tom píšu.

A teď jsem napsala Babičku.

Cena

323,-

253,-

Kniha vám bude zaslána Českou poštou. Předpokládaný termín dodání květen/červen. Cena za poštovné je 30 Kč. Platba je možná pouze předem bankovním převodem (údaje získáte po vyplnění objednávky níže). Na dobírku knížku neposíláme.

Jo a bylo by super, kdybyste platbu provedli současně s objednávkou, jinak nám tu vznikne spousta úředničiny, která není naší nejsilnější stránkou. Díky moc, jste zlatý!

Objednávka knížky

12 + 7 =